Kerkojme Operator/e ne gjuhen Greke Pagesa te Larta !! 25 views

• ONCALL INTERNACIONAL eshte ne kerkim te:
• Operatore Broker ,( Faze e pare ) ,Sales (Faze e dyte ) Ne Gjuhen Greke
• Retention ,Numra te garantuar % te larta (Vetem me eksperienc)

Ofrojme:
• Mundesi per te gjithe ata qe duan te jene te suksesshem profesionalisht dhe financiarisht, me dhe pa eksperience
• Pagesa korrekte cdo muaj 400 euro Broker ,500 euro Sales rroga baze
• Ambient miqesor, rinor dhe suportiv.
• Ofrojme Bonuse ditore, javore edhe mujore me te lartat ne treg.
• Ofrojme Bonuse ditore, CASH cdo dite !!!

Kerkesat:
• Njohuri e shkelqyeshme e gjuhes Greke.
• Pervoja ne sektor perben Avantazh
• Fleksibiliteti operacional nga 10:00 deri ne ora 19:00
• Kerkojme njerez me energji pozitive dhe shpirt skuadre per arritjen e objektivave.

E pranueshme dhe e konsiderueshme Team Leader me gjith grup 3-4 Veta, Pagesa 800 Euro + Super Bonus.
Per me shume informacion per caktimin e nje interviste.
mund te mund te kontaktoni ne numrin tone te Cel : 0693706102 ose Email: hroncall2000@gmail.com
Adresa: Perball Postes numer 8, Sheshi Wilson

#Forex Greqisht.

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Kavajes
  • Profili Call Center