Kerkojme Operator/e ne fushen e shitjeve te produkteve Health/Beauty ne gjuhet Gjermanisht,Italisht,Greqisht,Spanjisht,Frengjisht dhe Portugalisht 66 views

Job Expired

CALL CENTER KERKON

OPERATOR/E

GJERMANISHT ITALISHT GREQISHT
SPANJISHT FRENGJISHT PORTUGALISHT

🇩🇪🇮🇹🇬🇷🇪🇸🇫🇷🇵🇹

NE FUSHEN E SHITJEVE TE PRODUKTEVE HEALTH/BEAUTY
TE KENE NJOHURI TE MIRA TE GJUHES
TE JENE AMBICIOZ, KOMUNIKUES DHE BASHKEPUNUES NE GRUP
PAGA 70.000 LEKE + BONUSE

Turni Pasdites
E Hene – E Premte 15:00-21:00
E Shtuna pushim
E Diela 09:00-21:00

Kontaktoni: 0696398265
Adresa: 21 Dhjetori Tirane

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 216 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim