Kerkojme nje Vajze Back Office ne gjuhen Greke , me ose pa eksperience 75 views

Kerkohet nje Vajze Back Office ne gjuhen Greke me ose pa eksperience.
Orari i punes : Part time 10:00-17:00

Kerkohet:
Njohja e mire e gjuhes Greke
Korrektesi dhe perkushtim ne pune
Ambicie dhe deshire per te punuar

Ofrojme:
Paga Baze
Ambjent i sigurt dhe komod ne pune
Kontrate e rregullt sipas kodit te punes
Fundjava Pushim
Aktivitete te ndryshme me grupin e punes
Dergoni cv tuaj ne email intarget2017@gmail.com ose na kontaktoni ne numrin tone te telefonit 0682705957

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Teodor Keko, Astir, Tirane, Albania
  • Tel/Mob 0682705957
  • Profili Call Center