Kerkojme ndihmes kuzhiniere 205 views

Job Expired

Bar Restaurant Fastlounge kerkon te punesoje ndihmes kuzhiniere. Pagesa e kenaqshme dhe kushtet e punes mjaft te mira.
Intervistat do te zhvillohen nga e hena ne te shtune nga ora 10:00 deri ne oren 12:00.
Adresa : Rruga Bajram Curri, te Brrylli prane maternitetit te ri.

Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e celularit: 0676060952

reclutamento@fastcall.info
info@fastcall.info

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 9 Jobs
  • Location
  • Rruga/Zona Bul. Bajram Curri. P. NCE, kati i 2, 50 metra para mertenitetit te ri tek brryli
  • Tel/Mob 00355696024124
  • Profili Call Center, Marketing