Kerkojme Kamarier/e tek kopshti zoologjik orari 12:00-20:00 ofrohet paga 40000 leke + sigurime dhe 1 dite ne jave pushim 122 views

 

Kerkohet Kamarier ose Kamariere tek Kopshti Zoologjik

Pagesa 40.000 leke + siguracione
Orari 12:00-20:00
Dita e hene pushim

Te interesuarit/at te kontaktojne 0696542181

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 216 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim