Kerkojme kamarier/e dhe banakier(barist) 51 views

Nuha Lounge kerkon kamarier/e dhe barist.
paga shume e kenaqshme, ambient komod dhe familjar.
Te interesuarit te kontaktojne ne nr e meposhtem:

069 990 6999

Adresa : rruga Sokrat miho (Bulevard Kashar), Astir, prane viles L

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job