Kerkojme Agjente telefonik per Affiliate Program 56 views1 application

Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh kreativ dhe social ?
Te pelqen te punosh ne nje ekip motivues dhe dita jote te  jete dinamike?
Nuk jeni te kenaqur nga eksperiencat e meparshme dhe kerkoni dicka te re?
Atehere je ne vendin e duhur sepse mjafton te keni deshiren dhe vullnetin per te punuar , pasi mundesine jua japim ne.

Kerkojme Agjente telefonik per Affiliate  Program per gjuhet:

  • Anglisht
  • Spanjisht
  • Greqisht

 Cfare ne kerkojme:

. Agjente telefonik me / pa experience per te gjitha gjuhet e mesiperme
. Page baze + bonuse ditore/javore/mujore
. Te keni aftesi te mira komunikimi dhe prezantimi
. Njohuri te programeve baze kompjuterike
. Te jeni energjik , ambicioz dhe bashkepunues me pjesen tjeter te grupit.
. Mosha e lejuar 19-35 vjec

Cfare ne ju ofrojme:

.Orar pune:

– Full time: 10:00-19:00

– Part time: 15:00-21:00
. Fundjava pushim
. Kontrate e rregullt ne baze te kodit te punes.
. Aktivitete dhe trajnime te vazhdueshme per te perfeksionuar punen tuaj
. Ofrohet support I vazhdueshem nga stafi  per te arritur objektivat.
. Mundesi rritje profesionale brenda zyres.
. Ambient pune komod dhe te rehatshem
.  Udhetime te vazhdueshme

Jepi mundesi vetes per te punuar me me te miret dhe rezervo interviten tende!

Per me shume informacion dergoni CV tuaj ne adresen tone te e-mail ngco.2018al@gmail.com , ose na kontanktoni ne numrin tone te telefonit :  +355682705957

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Profili Call Center