Kerkojme Agjente Financiare / Team Leader ne gjuhen italiane / angleze (full time / part time) 700 € – 1.000 €+ bonuse (Xhamlliku) 36 views

Kerkohen operatore eksperte per apertura,
me eksperience minimale 3 muaj ne gjuhen italiane dhe angleze.
Paga operator baze 700 euro neto me siguracione te paguara
dhe bonuse qe arrijn deri ne 3000 euro.

Kerkohen retention italisht/anglisht me eksperience minimale 3 vjet.
Pagesa me marreveshje dhe % me marreveshje mbi tregun.

Ambjent komod dhe kompetitiv, rritje profesionale bazuar ne rezultate.

Kontakt whats app.+355692203469
Adresa: Xhamlliku

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center