Kerkojme agjent Spanjisht dhe Gjermanisht 35 views

Apliko tani☑️ per operatore te gjuhes dhe behu pjese e stafit tone.

~GJERMANISHT
~SPANJISHT
~ITALISHT
~PORTUGALISHT
~POLONISHT
~HUNGARISHT

Kriteret e aplikuesve :

-Mosha 18-25 vjec
-Njohuri mbi nivel mesatar te gjuheve dhe aftesi te mira komunikuese
-✍️Experienca nuk ka rendesi
-Te jete i/e afte per te punuar ne grup
-Disponibilitet per te punuar me orar te plote

Cfare ofrojme ne ?

-Ambient komod pune dhe motivues per tu permiresuar profesionalisht
-Paga + Bonuse (ditore dhe mujore ) nga me te lartat ne treg
-Kontrate e rregullt pune
-Mbeshtetje e vazhdueshme per te arritur objektivat

Per me shume informacion na kontaktoni në email:
tirane.recruit@gmail.com dhe
Mobile/Whatsapp:
0686958465
Tirane

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Fortuzi
  • Profili Call Center