Kerkojme Agjent forex (operator / desk menaxher / retention) Gjermanisht | Spanjisht | Italisht (ne Bllok) 68 views1 application

Ofron vende pune per agjente Forex (operator/desk menaxher/retention)
ne gjuhet:

  • Gjermane
  • Spanjolle
  • Italiane

Kerkohet:
-Njohje e mire e njeres prej gjuheve te kerkuara.
-Korrektesi dhe perkushtim ne pune.
-Ambicie dhe deshire per te punuar.
-Te afte per te punuar ne grup.
(Preferohen me experience)

Ofrohet:

-Page baze dhe BONUSE te larta ne varesi te performances + BONUSE ditore, mujore, javore.
-Orar full time
(10:00-19:00)
-Fundjavat dhe festat zyrtare pushim.
-Kontrate pune ne perputhje me ligjin shqiptar ne fuqi.
-Ambjent komod.

Na kontaktoni ne Nr.tel : +355676699501
ose ne adresen tone te emailit recruitbluesolution@gmail.com
Adresa: Ne bllok, prane Xheko Imperial.

More Information

Apply for this job Apply via Facebook