Kerkojme: 200 Agjent Marketingu Italisht (Paga 500 euro+Bonuse te larta) 54 views

Kerkohen: 200 Agjent Marketingu Italisht

Kantidati duhet te plotesoje kriteret e meposhteme:

– Njohuri e mire e gjuhes italiane
– Disponibilitet full-time
– Bashkepunues edhe i orientuar drejt shitjeve
– Eksperience e mepareshme ne shitje ne gjuhen italiane
– Paga 500 euro + Bonuse te larta

Ofrohet page e kenaqeshme edhe fundjava pushim!

Te interesuarit te dergojne cv ne adresen:
Email: hr.opus@hotmail.com
Tel: 0698729117

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location
  • Rruga/Zona BULEVARDI GJERGJ FISHTA, RRUGA IRFAN TOMINI (TEK PALLATET DELI JORGJI PRAN CREDINS BANK DHE RESTORANT TRATORIS)
  • Tel/Mob 0698729117
  • Profili Call Center