Kerkojme 20 Operatore Telefonike italisht – Part | Full Time | Smart-Working (Blloku) 277 views3 applications

Job Expired

iContact vjen me fushaten me te re TIM, Telekom Italia.
Ofrohet:                                                                                                                                                                                       1- Pagesa te kenaqshme: 300 leke/ore – 800 leke/ore + pagesat per cdo kontrate
2- Orare fleksibel, Part-Full Time nga ora 09:00-21:00
3- Smart-Working
4- Bonuse ditore-javore-mujore
5- Ambient pune dinamik dhe entuziast,

Kerkohen:
1- Njohuri te gjuhes italiane,
2- Disponibilitet i menjehershem,
3- Eksperiencat e meparshme perbejne avantazh,
4- Korrektesi dhe deshira per te punuar,

Per operatoret me eksperience ne fushate ofrohen kushte te vecanta pagese!!

Per informacione te metejshme telefononi ne: +355694089400
ose paraqituni prane ambienteve tona te punes ne ish-Bllok, Rruga “Sami Frasheri” prane LSI-se.

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Albania
  • Rruga/Zona RR.'Sami Frasheri'. nr.4/prane LSI-se.
  • Tel/Mob +355 69 40 89 400
  • Profili Call Center, Telekomunikation