Kerkojme 20 OPERATORE/TEAM LEADER me GRUP & RETENTION ne gjuhet FRENGE / SPANJOLLE! 51 views

Kerkojme OPERATORE/TEAM LEADER & RETENTION ne gjuhet FRENGE / SPANJOLLE!

Pagesat dhe perqindjet me te larte ne treg duke vazhduar nga 1500 euro muaji + perqindje!

Vetem numra live.

Disponibiliteti: FULL Time 10:00AM – 19:00 PM/ PART TIME vetem me eksperience…

– Kushte shume te mira pune.
– Ambient mikprites & bashkepunues.
– Mundesi rritje profesionale.
– Fundjava pushim, festat zyrtare pushim.
– Kontrate e rregullt pune dhe siguracione ne baze te legjislacionit.

Adresa:
Sheshi Willson

Nese jeni te interesuar per te lene nje interviste mos hezitoni te na kontaktoni ne Whatsapp te numri +355692927931

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center