Kerkojme 10 Team-Leader, 100 operatore ITALISHT (LUCE-GAS ose TELEFONI) 28 views

MATRIX Call Center kerkon te punesoj 10 TEAM Leader & 100 OPERATORE
Kerkojme staf per Luce-Gas dhe Telefoni

Kandidati ideal duhet:

  1. Te zoteroje gjuhen Italiane.
  2. Aftesi per te qendruar te fokusuar dhe te organizuar, per te menaxhuar sic duhet punen ne kohen e duhur.
  3. Preferohet eksperience e meparshme.

Behuni pjese e nje prej kompanive Lider ne Shqiperi.
Bashkohuni me ne, ne nje ambient dinamik modern te ri dhe argetues.
Pagesa konkuruese dhe bonuse shume te larta.

Aplikoni tani duke derguar CV-n tuaj!
Cel/W.app 068 429 2263
Email: recruitmentcallcenter2@gmail.com

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona prane ish Stacioni Trenit
  • Profili Call Center