Kerkoj shitese 213 views

Job Expired

Pasticeri & furre buke Aldo, kerkon te punesoj shitese ne dyqanin e ndodhur prane kopeshtit zoologjik. Kushte mjaft te mira pune dhe paga e kenaqshme. Ju mirepresim

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga shyqyri brari, prane kopeshtit botanik
  • Tel/Mob 0693762336
  • Profili Sherbime