Kerkoj Kuzhinier, Ndihmes Kuzhinier dhe Kamarier 172 views

Job Expired

Pune sezonale nje mundesi e mire punesimi me pagesa shum te mira dhe nje ambjent teper komfort dhe i duhur per nje vend pune. Pagesa do te jete me marrveshje. Ju lutem na kontaktoni ne wtsp ose ne email. 0699828810

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Albania, Durrës, Gjiri Lalezit
  • Rruga/Zona Gjiri Lalezit
  • Tel/Mob 0699828810
  • Profili Restorante