Kerkoj Kuzhinier, Ndihmes Kuzhinier dhe Kamarier 84 views

Pune sezonale nje mundesi e mire punesimi me pagesa shum te mira dhe nje ambjent teper komfort dhe i duhur per nje vend pune. Pagesa do te jete me marrveshje. Ju lutem na kontaktoni ne wtsp ose ne email. 0699828810

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Albania, Durrës, Gjiri Lalezit
  • Rruga/Zona Gjiri Lalezit
  • Tel/Mob 0699828810
  • Profili Restorante