Kerkoj NDIHMES FINANCIERE, DATA ENTRY dhe BOOKING 52 views

 

ūüďĆKerkojme Data Entry, Ndihmes Financier dhe Booking ne gjuhen Italiane

‚úÖKriteret e pozicionit te punes:

– Te kete njohuri te mira te gjuhes Italiane
– Te kete disponibilitet Full Time
– Me ose pa eksperience nuk perben problem
– Te kete aftesi te mira komjuterike dhe te paketes Microsoft Office
– Te jete korrekte me orarin dhe rregulloren e zyres
– Te jete i/e komunikueshme dhe te afte per te punuar ne grup

✅ Ofrojme:

– Pagat me te mira treg
– Mundesi per tu rritur profesionalisht brenda kompanise
– Trajnime per personat pa eksperience
– Ambient miqsor dhe kushte te mira pune

Na kontaktoni ne email : humanrecourses23@gmail.com
Ne Whatsapp ose duke telefonuar ne numrin 0684450299
Adresa: Tirane

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Albania, Tiran√ę
  • Profili Call Center