Kerkoj agjent ANGLISHT, SPANJISHT, GJERMANISHT, GREQISHT dhe ITALISHT (rroga baze + bonuse 2000 EUR) Full Time 214 views2 applications

Job Expired

👉🏻 Po kerkoni nje pune te sigurt dhe afatgjate me pagat me te larta ne treg?

▶️ Puno tek ne, si Konsulent Marketingu Anglisht me KANADANE dhe AUSTRALINE por gjithashtu ne SPANJISHT, GJERMANISHT, GREQISHT dhe ITALISHT

Kriteret e pozicionit te punes:

– Te kete njohuri te mira te gjuhes perkatese
– Te kete disponibilitet Full Time
– Me eksperience
– Te kete aftesi te mira komjuterike dhe te paketes Microsoft Office
– Te jete korrekte me orarin dhe rregulloren e zyres
– Te jete i/e komunikueshme dhe te afte per te punuar ne grup

✅ Ofrojme:

– Pagat me te mira treg
– Bonuse shume te mira ditore, javore dhe mujore
– Mundesi per tu rritur profesionalisht brenda kompanise
– Trajnime per personat pa eksperience
– Ambient miqsor dhe kushte te mira pune

Na kontaktoni ne email : humanrecourses23@gmail.com
Ne Whatsapp ose duke telefonuar ne numrin 0684450299
Adresa: Tirane

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center