Kerkohet Team Leader dhe agjente ne gjuhen Gjermane 18 views

Job Expired

Jeni ne kerkim te nje pune te re, me dinamizem dhe mundesi fitime te shumta?
Power Trade hap vende te lira pune per ju!!!
Kerkojme:
– Team Leader ne gjuhen Gjermane me eksperience ne fushen Forex
– Agjente ne gjuhen gjermane (eksperienca jo e detyrueshme)
– Njohuri e gjuhes ne nivel mbi mesatar
– Aftesi ne shitje dhe ambicie.

Ofrojme:
– Ambjente pune entuziaste dhe trajnime te here pas hershme
– Mundesi per fitime te pa numerta
– Paga dhe bonuse nga me konkrueset ne treg
– Kontrate e rregullt pune & fundjavat pushim

Apliko ne:  0682998363
hr.apliko@gmail.com

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga e Kavajes
  • Profili Call Center