Kerkohet te punesohet Ndihmese Kuzhiniere per Restorant, paga 50.000 Leke neto, prane Liqenit Artificial. 17 views

 

Kerkohet te punesohet Ndihmese Kuzhiniere per Restorant, paga 50.000 Leke neto, prane Liqenit Artificial.

Kriteret:
✳️Te jete me eksperience pune
✳️Te jete e shkathet dhe korrekte.
✳️Te kete etike komunikimi dhe serioze

Ofrohet:
☑️ Paga 50.000 L/ neto
☑️ Puna 9 ore, nis ne oren 11:30
☑️ 1 dite pushimi ne jave (opsional nga e hena-premte)
☑️Kushte te mira pune.

📍 Adresa: Liqeni Artificial, Tirane

Të interesuarit të aplikojnë në adresën agjensipunesimiimp@gmail.com
ose të kontaktojnë në numrin +355692751730

Me mirësjellje ju njoftojmë se do të kontaktoheni sa më parë për një intervistë.

*Tek ne CV-ja juaj është e sigurtë dhe do të trajtohet në konfidencialitet të plotë.Rruga Dritan Hoxha, Tirane

+355 69 275 1730
agjensipunesimiimp@gmail.com

  

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 353 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Tel/Mob 0692751730
  • Profili Konsulence, Punesim