Kerkohet te punesohet Mjek/e Stomatolog/e, pagesa shume e kenaqshme, Rruga Kastriotet. 25 views1 application

Kerkohet te punesohet Mjek/e Stomatolog/e, pagesa shume e kenaqshme, Rruga Kastriotet.

Kriteret:

✅Duhet te kete eksperience dhe te jete i/e licensuar.
✅Te jete korrekt dhe i/e perpikte.
✅Te kete ushtruar profesionin me pare.

Ofrohet:
✅Orari 10:00 – 19:00
✅Punohet nga e Hena ne te premte me orar te plote.
✅Te shtunen punohet 09:00 – 14:00, e djela pushim.

📍Adresa: Rruga Kastriotet, Prane shkolles Sarina

Te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne : 068 245 78 61

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Konsulence