Kerkohet te punesohet Kamariere F per Restorant, paga ne varesi te orarit te punes, Rruga Elbasanit. 32 views

Job Expired
Kerkohet te punesohet Kamariere F per Restorant, paga ne varesi te orarit te punes, Rruga Elbasanit.

Kriteret:
✳️Te jete me eksperience te mepareshme pune.
✳️Te jete njohese e gjuhes angleze.
✳️Te jete e shkathet dhe korrekte.
✳️Te kete etike komunikimi dhe te jete shume e afte ne marredhenie me klientin.

Ofrohet:
☑️Opsioni 1 – Full time 14:00 -22:30 paga 35 000 leke
☑️Opsioni 2 – Part time, E hene – E premte ,18:30 -22 :30 /e shtune – e diele 14 :00 – 22: 30 paga 20 000 leke.
☑️Kushte te mira pune.

📍 Adresa: Rruga Elbasanit

Të interesuarit të aplikojnë në adresën agjensipunesimiimp@gmail.com
ose të kontaktojnë në numrin +355692751730

Me mirësjellje ju njoftojmë se do të kontaktoheni sa më parë për një intervistë.

*Tek ne CV-ja juaj është e sigurtë dhe do të trajtohet në konfidencialitet të plotë.Rruga Dritan Hoxha, Tirane

+355 69 275 1730
agjensipunesimiimp@gmail.com

  

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 216 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim