Kerkohet te punesohet Kamarier per Restorant, paga 35.000 Leke neto, prane Liqenit Artificial. 29 views

Job Expired
Kerkohet te punesohet Kamarier per Restorant, paga 35.000 Leke neto, prane Liqenit Artificial.

Kriteret:
✳️Te jete me eksperience pune
✳️Te jete i shkathet dhe korrekt.
✳️Te kete etike komunikimi dhe serioz

Ofrohet:

☑️ Paga 35.000 Leke neto
☑️ Puna 9 ore, nis ne oren 11:30
☑️ 1 dite pushimi ne jave (opsional nga e hena-premte)
☑️Kushte te mira pune.

📍 Adresa: Liqeni Artificial, Tirane

Të interesuarit të aplikojnë në adresën agjensipunesimiimp@gmail.com
ose të kontaktojnë në numrin +355692751730

Me mirësjellje ju njoftojmë se do të kontaktoheni sa më parë për një intervistë.

*Tek ne CV-ja juaj është e sigurtë dhe do të trajtohet në konfidencialitet të plotë.Rruga Dritan Hoxha, Tirane

+355 69 275 1730
agjensipunesimiimp@gmail.com

  

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 212 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim