Kerkohet te punesohet Banakier per Restorant, paga 50.000 L/ neto, prane Liqenit Artificial 18 views

Kerkohet te punesohet Banakier per Restorant, paga 50.000 L/neto, prane Liqenit Artificial

Kriteret:
✳️Te jete me eksperience pune
✳️Te jete i shkathet dhe korrekt.
✳️Te kete etike komunikimi dhe serioz

Ofrohet:
☑️ Paga 50.000 L/ neto
☑️ Puna 9 ore, nis ne oren 11:30
☑️ 1 dite pushimi ne jave (opsional nga e hena-premte)
☑️Kushte te mira pune.

📍 Adresa: Liqeni Artificial, Tirane

Të interesuarit të aplikojnë në adresën agjensipunesimiimp@gmail.com
ose të kontaktojnë në numrin +355692751730

Me mirësjellje ju njoftojmë se do të kontaktoheni sa më parë për një intervistë.

*Tek ne CV-ja juaj është e sigurtë dhe do të trajtohet në konfidencialitet të plotë.Rruga Dritan Hoxha, Tirane

+355 69 275 1730
agjensipunesimiimp@gmail.com

  

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 352 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Tel/Mob 0692751730
  • Profili Konsulence, Punesim