Kerkohet te punesohen operator te Gjuhes 🇬🇷 Greke dhe 🇩🇪 Gjermane 65 views

Kerkohet te punesohen operator te Gjuhes 🇬🇷 Greke dhe 🇩🇪Gjermane

📌 Kriteret:

– Me eksperience pune
-Njohuri ne nivel mesatar te gjuheve dhe aftesi te mira komunikuese.
-Te jete i/e afte per te punuar ne grup.
-Disponibilitet per te punuar me orar te plote.

✅Ofrojme:

-Ambient shume komod pune dhe motivues per tu permiresuar profesionalisht.
-Page e kenaqshme
-Mbeshtetje e vazhdueshme per te arritur objektivat.

📍 Adresa: 21 Dhjetori, Tirane
📲📞Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin tone te telefonit ose ne WhatsApp!
😊 Ju mirepresim!

Cel. : +44 7576 605178

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center