Kerkohet staf Ndihmes Picjer dhe Sanitare 124 views

Job Expired
Bjorn Bistro & Pizza Gerd kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet :

– Ndihmes Picjer

– Sanitare


Paga e kenaqshme + Sigurimet

Te interesuarit te kontaktojne ne numrin
00355682399945

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Bar Kafe, Restorante