Kerkohet Sanitare per Hotel ne Durres, 40 000 leke neto. 66 views

Job Expired
Kerkohet Sanitare per Hotel ne Durres, 40 000 leke neto.

Pershkrimi i punes:

🔷Pasi merr nr e dhomes per te cilat pergjegjesja e departamentit te sanitareve i percjell te gjithave zonjave te pastrimit, nis sistemimi i dhomes (ditore ose totale)
🔷
Secili kat i hotelit ka sanitaren e vet, e cila eshte ne rotacion me koleget e saj
🔷
Nje dite ne jave behet pastrimi i xhamave me paisjet profesionale.
🔷
Ne mengjes 3 grate qe jane turni i pare bejne pastrimin e salles se restorantit, barit, beach barit.
🔷Kerkohen zonja te rregullta, serioze dhe te pergjegjshme.

Ofrohet:

✔️Orari: 07:00-15:00 // 15:00-23:00, me rotacion.
✔️Paga: 40.000 L
✔️Kushte shume te mira pune
✔️Ushqimi dhe Transporti per turnin e dyte eshte i siguruar.
✔️Nese ne ditet e festave punohet, punonjesit do te paguhen.

📍 Vendodhja: Plazh Durres

Të interesuarit të aplikojnë në adresën agjensipunesimiimp@gmail.com
ose të kontaktojnë në numrin +355692751730

Me mirësjellje ju njoftojmë se do të kontaktoheni sa më parë për një intervistë.

*Tek ne CV-ja juaj është e sigurtë dhe do të trajtohet në konfidencialitet të plotë.Rruga Dritan Hoxha, Tirane

+355 69 275 1730
agjensipunesimiimp@gmail.com

  

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 181 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim