Kerkohet Quality – ITALISHT/ANGLISHT 230 views

Job Expired

Kerkohet Quality per gjuhet ITALISHT/ANGLISHT

Kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet:
– Te zoterojne gjuhen italiane ose angleze ne nje nivel B1 ose B2
– Te kene disponibilitet per te punuar me kohe te plote. ( Orari: Nga e hena ne te premte 09:00-18:00 me nje ore pushim ne mes si dhe dita e shtune 09:00-13:00)
* Eksperienca te meparshme ne profile te ngjashme perbejne avantazh.

Kompania jone ofron:
– Ambjente bashkohore dhe bashkepunues
– Rritje ne karriere dhe shperblime mbi nivelin e tregut.

Dergoni CV tuaj ne adresen tone te emailit info@we-web.al ose na kontaktoni ne numrin 0697075027.

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha, Pallati Green Construction, Kati I
  • Tel/Mob +355697021201
  • Profili Marketing