Kërkohet puntore shtëpie! 37 views

Kërkohet puntore shtëpie!

Kandidatet duhet të ken eksperience të mëparshme në pastrim dhe hekurosje.

Mosha:35-50 vjeçe!

Orari:10:30-18:30,e hene-e premte!

Pagesa:40.000

Adresa:Rruga e Kavajës

More Information

Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 28 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Qender
  • Tel/Mob +355685391424
  • Profili Punesim