Kërkohet puntore shtëpie! 30 views

Kërkohet puntore shtëpie!

Banesa ështe 2+1, kërkohet hekur, pastrim dhe gatim per fëmijet.

Mosha:35-50 vjeçe!

Orari:10:30-18:30,e hëne -e premte

Pagesa:40.000

Adresa:Rruga e kavajës

 

More Information

Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 28 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Qender
  • Tel/Mob +355685391424
  • Profili Punesim