Kerkohet Punetore Shtepie, Paga 38 000 leke neto, Rruga Akacia, Sauk. 62 views

Kerkohet Punetore Shtepie, Paga 38 000 leke neto,Rruga Akacia, Sauk.

Kriteret:
✅Te jete zonje e rregullt dhe korrekte.
✅Te jete e pergjegjshme dhe e perpikte.
✅Te kete punuar me pare ne pozicione te ngjashme.

Ofrohet:
✔️Punohet nga e Hena ne te Shtune
✔️ Orari i punes: 08.00 – 16.00
✔️Paga 38 000 leke neto+ siguracione + abone mujore.

Te gjitha te interesuarat jane te mirepritura te kontaktojne ne numrin ☎️ 067 2010 720

Adresa: Rruga Akacia, Sauk afer TEG.

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 23 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Konsulence