Kerkohet Punetore shtepie , 6 ore ne dite, tre here ne jave , 2 500 leke/dita, Tirane. 73 views

Kerkohet Punetore shtepie , 6 ore ne dite, tre here ne jave , 2 500 leke/dita, Tirane.

Kriteret:
✳️Te jete zonje e rregullt dhe te kete punuar me pare si punetore shtepie.
✳️Te jete korrekte dhe te permbushi detyrat e dhena.
✳️Te jete e pergjegjshme.

Ofrohet:
✔️Punohet 3 dite ne jave.
✔️Orari i punes 08.00 – 14.00, 6 ore ne dite.
✔️Paga 2 500 leke /dita
Te gjitha te interesuarat jane te mirepritura te kontaktojne ne nr e tel: 📞 069 20 76 010

📍 Adresa : Tirane.

Të interesuarit të aplikojnë në adresën agjensipunesimiimp@gmail.com
ose të kontaktojnë në numrin +355692751730

Me mirësjellje ju njoftojmë se do të kontaktoheni sa më parë për një intervistë.

*Tek ne CV-ja juaj është e sigurtë dhe do të trajtohet në konfidencialitet të plotë.Rruga Dritan Hoxha, Tirane

+355 69 275 1730
agjensipunesimiimp@gmail.com

  

 

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 374 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Tel/Mob 0692751730
  • Profili Konsulence, Punesim