Kerkohet operator/e ne gjuhen Greke 88 views

Job Expired

 

               Kerkohen operator/e ne gjuhen Greke

  • Me ose pa eksperience te meparshme pune
  • Njohuri shume te mira te gjuhes Greke
  • Rroge baze plus bonuse ditore/javore/ mujore
  • Mundesi per rritje financiare dhe profesionale ne baze te produktivitetit
  • Orari full time 10:00-19:00
  • Fundjava pushim
  • Ambjent komod dhe staf miqesor

Kontaktoni per te lene nje orare per interviste : 0688363551 

 

 

 

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Profili Call Center