Kerkohet nje zonje per pastrim/mirembajtje dhe hekur (mbrapa stadiumit – Ambasador 3) 18 views

Kerkohet nje zonje per pastrim/mirembajtje dhe hekur.
Apartamenti ndodhet prane ambasador 3 mbrapa stadiumit Qemal Stafa.

Orari:

  • 3 here ne jave, nga 3 ore ne dite
  • Page e kenaqeshme
  • 3 jave pushime ne vit (kur ikim ne me pushime).

Zonjat e interesuara jane te lutura te me kontaktojne ne:
+355 69 407 3397

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 4 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Informatike/IT/Software