Kerkohet nje zonje per gatim, dhe mirembajtje te shtepise/baneses (mbrapa stadiumit – Ambasador 3) 40 views

Kerkohet nje zonje per gatim, dhe mirembajtje te shtepise/baneses:
mbrapa stadiumit Qemal Stafa, tek Ambasador 3, rr . Dervish Hima, Nr.1, Ada Tower.

Orari:

  • Nga e hena ne te shtune 8:00 – 16:00 e djela pushim.
  • Page e kenaqeshme.

Zonjat e interesuara jane te lutura te me kontaktojne ne:
+355 69 407 3397

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Informatike/IT/Software