Kerkohet Motorrist 75 views

Millocolor Sh.p.k

Me nje eksperience rreth 30 vjecare ne treg ne import-eksport te bojrave per makina, industri, mobileri
dhe ne shitjen e makinerive dhe pajisjeve te punes kerkon te punesoje motorrist per shperndarje.

-Puna eshte me orar te plote.
-Paga shume e kenaqshme.
-Kandidatet duhet te kene patente te klasit B.

Adresa: Rruga Teodor Keko, Unaze e re, Tirane.

Te interesuarit te dergojne CV ne adresen e emailit: info@millocolor.com ose ne numrin e tel: +355 68 207 1929

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Tregti