Kerkohet Motorrist me ose pa motorrin e tij 85 views

 

Kerkohet motorrist me ose pa motorrin e tij , Pagesa e kenaqshme orari full time.

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Hoxha Tahsim , Brryli
  • Tel/Mob 0692885798
  • Profili Kurse Profesionale, Punesim, Restorante, Sherbime, Tregti dhe Prodhim