Kerkohet Menaxher/e Shitjesh 98 views

Job Expired

Kerkohet Menaxher/e Shitjesh ne Supermarketin me te madh Baumarket ne Zonen e Tiranes.
Kushtet e punes jane optimale.
Njohja e tregut ose e artikujve tone na perbejne avantazh .
Procesi i punes eshte ne shitje e cila ofron mundesine e rritjes edhe pune dhe ne karriere.Nese jeni i interesuar te aplikoni per kete pozite, na kontaktoni ne Whatsapp te nr i telefonit 0682063316 ose 0692081942 .
Ju falenderojme per interesin tuaj .

 

Baumarket Vora
Cel. : +355682063316

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona Qendra Bibaj Group
  • Tel/Mob 0682063316
  • Profili Tregti, Tregti me shumice