Kerkohet Koordinatore Recepsioniste (f) per hotel ne Durres, paga 50.000-60.000 L /neto 109 views

Kerkohet Koordinatore Recepsioniste (f) per hotel ne Durres, paga 50.000-60.000 Leke neto

Kriteret:
✳️Te kete eksperience pune.
✳️Te zoteroje gjuhen angleze

Ofrohet:
✔️Paga 50.000-60.000 Leke Neto
✔️Kushte te mira pune
✔️Do te jete Pergjegjese per recepsionin, kordinimin e punes ne recepsion , mbajtja e marredhenies me financen.

Te gjitha te interesuarat jane te mirepritura te kontaktojne ne nr e tel: 📞 69 275 1730

📍 Adresa : Durres

Të interesuarit të aplikojnë në adresën agjensipunesimiimp@gmail.com
ose të kontaktojnë në numrin +355692751730

Me mirësjellje ju njoftojmë se do të kontaktoheni sa më parë për një intervistë.

*Tek ne CV-ja juaj është e sigurtë dhe do të trajtohet në konfidencialitet të plotë.Rruga Dritan Hoxha, Tirane

+355 69 275 1730
agjensipunesimiimp@gmail.com

  

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 366 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Tel/Mob 0692751730
  • Profili Konsulence, Punesim