Kerkohet Kamarier/e page 40000ALL me/ pa eksperience , banakier FULL TIME dhe picer me orar pune 14.00-22.00 . 39 views

Kerkohet Kamarier/e page 40000ALL me/ pa eksperience ,
banakier FULL TIME dhe
picer me orar pune 14.00-22.00.
Belfast Snack Bar ne Don Bosko. Ju mirepresim!

Cel. : 0695252512

More Information

Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Mjeksi