Kërkohet grup (agjentë-FTD & capotavola) & Retention 18 views

Kërkohet grup (agjentë-FTD & capotavola)
me eksperiencë të mëparshme pune, për gjuhën italiane .
Kërkohet retention .Ofrojmë pagë dhe bonuse nga më të lartat në treg.

Kriteret :
•Disponibiliteti Full Time.
•Persona ambiciozë dhe të përgjegjshëm.

Adresa: ish bllok-u, Tiranë

Për më shumë informacion kontaktoni në numrin : 0694438845

Ju mirëpresim!

Cel. : 0694438845

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center