Kerkohet: Asistente Stomatologe; Recepsioniste Klinike Dentare; Tl Account Manager Italisht; Account Manager Italisht ose Anglisht 287 views5 applications

Job Expired

Hidh nje hap te rendesishem drejt suksesit te sigurt!

Wise Hr nje kompani me me shume se tete vite eksperience ne treg, ofron disa vende te lira pune per:

🎯Kerkohen 2 Recepsioniste per Klinike Dentare (F )
Detaje te punes:
-Te flasin gjuhen Italiane
-Shume te shkatheta dhe te organizuara
-Komunikuese dhe me deshire per pune
-Disponibilitet full time (oraret 09:00 me 18:00 dhe 11:00 me 20:00, te Shtunen 09:00 me 14:00, e Diela pushim)
-Eksperienca e punes perben avantazh
-Pagesa 45.000leke /neto
-Kontrate e rregullt pune

*Specifikoni pozicionin e punes per te cilin aplikoni

🎯 Kerkohen Asistent/e Stomatolog
Detaje te punes:
-Disponibilitet full time
-Korrekt dhe bashkepunues
-Informacjone te detajuara jepen gjate intervistes se punes

*Specifikoni pozicionin e punes per te cilin aplikoni

🎯 Tl Account Manager Italisht
Kriteret:
✔️ Eksperience pune te meparshme
✔️ Te flasi shume mire gjuhen Italiane
✔️ Aftesi ne problem solving
✔️ Ambicioz dhe korrekt
✔️ Aftesi komunikuese dhe bashkepunues
✔️ Disponibilitet full time 09:00 me 18:00, fundjava pushim

*Specifikoni pozicionin e punes per te cilin aplikoni

🎯 Account Manager Italisht
🎯 Account Manager Anglisht

✔️ Vetem me eksperience pune ne sektor.

✅ Ofrojme pagesa me rroge baze +bonuse shume te larta💶💶
✅ Trajnime te paguara
✅ Kliente te rregjistruar vet💥💥💥
✅ Ambient pune komod dhe miqesor
✅ Orare pune 09:00 me 18:00
✅ Fundjava pushim
✅ Mundesi rritje profesionale

*Specifikoni pozicionin e punes per te cilin aplikoni

📞 0689011005/ 0685424888
📩 Hr.rekrutim@gmail.com">Hr.rekrutim@gmail.com
📍 Rruga Panorama, perkrah Intermedica.
E-mail: Hr.rekrutim@gmail.com">Hr.rekrutim@gmail.com

Adresa: Rruga Panorama, perkrah Intermedica, Tirane.

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center