Kerkohet Asistente per kompani transporti, paga shume e mire, kusht njohuri e gjuhes angleze, Stadiumi Air Albania 90 views

Kerkohet Asistente per kompani transporti, paga shume e mire, kusht njohuri e gjuhes angleze, Stadiumi Air Albania

Kriteret:

 • Te kete eksperience te meparshme ne pozicione te ngjashme
 • Te zoteroje gjuhen angleze ne nivel C1
 • Te kete aftesi shume te mira organizuese dhe bashkepunuese

Ofrohet:

 • Orari 08:00-17:00
 • Fundjava pushim
 • Pagesa shume e kenaqshme

Adresa: Stadiumi Air Albania

Të interesuarit të aplikojnë në adresën agjensipunesimiimp@gmail.com
ose të kontaktojnë në numrin +355692751730

Me mirësjellje ju njoftojmë se do të kontaktoheni sa më parë për një intervistë.

*Tek ne CV-ja juaj është e sigurtë dhe do të trajtohet në konfidencialitet të plotë.Rruga Dritan Hoxha, Tirane

+355 69 275 1730
agjensipunesimiimp@gmail.com

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 366 Jobs
 • Location Tiranë
 • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
 • Tel/Mob 0692751730
 • Profili Konsulence, Punesim