Kerkohet Arkitekt Drafter – AutoCAD 176 views

Job Expired

Kerkohet Perpunues Grafik / Drafter ne fushen e projektimit te shtepive/vilave per tregun e jashtem.

Zyrat tona ndodhen ne qender te Tiranes dhe vetem 2 minuta me kembe larg piramides. Kjo eshte nje mundesi per kedo qe kerkon sfide ne fushen e projektimit dhe te perpunimit grafik. Ambient modern dhe kushte komode te punes per gjithe skuadren e perbere prej mbi 20 arkitektesh, urbaniste por jo vetem. Nje ambient ku do te gjeni mbeshtetje, ku mbizoteron kultura e punes dhe ku puna e mire gjithnje del ne pah dhe shperblehet. Page konkuruese, ne varesi te aftesive individuale dhe me progres ne baze te produktivitetit.

Jane te ftuar te aplikojne te gjithe ata qe kane njohuri mbi ndertimin dhe mundesisht te kene perfunduar studimet ne ndonje dege te Fakultetit te Ndertimit,

Si perpunues grafik ju duhet te:
• Keni njohuri dhe te zoteroni shume mire  AutoCAD-in. (Revit eshte Bonus)
• Te zoteroni shume mire gjuhen angleze,
• Te jeni i vemendshme ne detaje dhe hollesi,
• Te keni aftesi te punoni i pavarur,
• Te keni aftesi te punoni ne grup e ne harmoni sociale,
• Eksperienca e punes nuk eshte e domosdoshme.

Te interesuarit mund te aplikojne duke derguar CV apo portfolio (nese ka) tek:
gledis@buildersofficebackup.com.au
Tel: +355 695 500 500

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga e Elbasanit
  • Tel/Mob 0695500500
  • Profili Arkitektur