Kerkohet Agjent Junior ne Anglisht per AUSTRALINE (Paga baze plus bonuse 2000 EUR) 217 views

Job Expired
📌Kerkohen agjente Junior Anglisht per te punuar me AUSTRALINE.
⏱️ Orari 05:00 – 12:00. Transporti i siguruar nga kompania.
Ofrojme pagat me te larta ne treg!

✅Kriteret e pozicionit te punes:

– Te kete njohuri te mira te gjuhes perkatse
– Te kete disponibilitet Full Time
– Te jete korrekte me orarin dhe rregulloren e zyres
– Te jete i/e komunikueshme dhe te afte per te punuar ne grup

✅ Ofrojme:

– Pagat me te mira treg
– Bonuse shume te mira ditore, javore dhe mujore
– Mundesi per tu rritur profesionalisht brenda kompanise
– Trajnime per personat pa eksperience
– Ambient miqsor dhe kushte te mira pune

Na kontaktoni ne email : humanrecourses23@gmail.com
Ne Whatsapp ose duke telefonuar ne numrin 0684450299
Adresa: Tirane

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center