Kerkohet Agjent BOOKING Italisht 154 views

Job Expired

📌 Kerkojme agjente Booking Italisht

✅Kriteret e pozicionit te punes:

– Te kete njohuri te mira te gjuhes Italiane
– Te kete disponibilitet Full Time
– Me ose pa eksperience nuk perben problem
– Te kete aftesi te mira komjuterike dhe te paketes Microsoft Office
– Te jete korrekte me orarin dhe rregulloren e zyres
– Te jete i/ e komunikueshme dhe te afte per te punuar ne grup

 

✅ Ofrojme:

– Pagat me te mira treg
– Mundesi per tu rritur profesionalisht brenda kompanise
– Trajnime per personat pa eksperience
– Ambient miqsor dhe kushte te mira pune

Na kontaktoni ne e-mail : humanrecourses23@gmail.com
Ne Whatsapp o duke telefonuar ne numrin 0684450299
Indirizzo: Tirane

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center