Kerkohen: TL Account Manager, Account Manager, Agjent Apertura Italisht 89 views

Job Expired

Vende te lira pune per disa role:
– TL Account Manager Italisht (me eksperience pune)
– Account Manager Italisht ose Anglisht (me eksperience pune)
– Agjent Apertura Italisht (me eksperience pune)

-Kush jemi ne?
Ne jemi nje kompani qe operon ne fushen e telemarketingut, jemi te qendrueshem ne kohe, fale produktivitetit tone shume te larte dhe vlerave qe i japim punonjesve tane.

-Cfare ofrojme ne?

Pagese baze te kenaqshme
Bonuse dhe perqindje shume te larta
Trajnime profesionale te paguara
Kontrate pune ne baze te Legjislacionit Shqiptar
Klientet me potencial ne treg
Orare pune 09:00 me 18:00,fundjava e lire

Ambient pozitiv, rinor, dinamik dhe stimulues i cili ju ofron mundesi identifikimi dhe rritje te potencialeve tuaja.

Kan prioritet kandidate me eksperienca te meparshme te punes.
*Specifikoni per cilin rol jeni te interesuar
📞0689011005
E- mail: pr@finartservices.com

Adresa: Rruga Jordan Misja (pallati me tulla te kuqe, perkrah Intermedica), Tirane 101.

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center