Kerkohen Teamleader per fushaten Telecom italia ose fushata te tjera te ngjashme telefonie 58 views

Job Expired

Kerkohen Teamleader per fushaten Telecom italia ose fushata te tjera te ngjashme telefonie

Ofrohet mundesi punesimi vetem full time ne zyra
Orari: 10.00-19.00
Kerkohet seriozitet, eksperience pune si dhe persona me aftesi lidershipi.
Pagesa: 70.000 lek baza+ bonuse
Perbejne prioritet personat qe vijne me ekip.

 

 

Vendndodhja : Rruga Myslym Shyri prapa Karburant Kastrati.
Mund te na kontaktoni ne adresen: iconalbania@gmail.com ose ne nr e kontaktit: 0682063223

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location
  • Rruga/Zona Rr. Myslym Shyri, mbas karburant Alpet
  • Profili Call Center, Marketing