Kerkohen Teamleader per fushaten Telecom italia 70.000 lek + bonuse 40 views

Kerkohen Teamleader per fushaten Telecom italia ose fushata te tjera te ngjashme telefonie
Ofrohet mundesi punesimi vetem full time ne zyra
Orari: 10.00-19.00
Kerkohet seriozitet, eksperience pune si dhe persona me aftesi lidershipi.
Pagesa: 70.000 lek baza+ bonuse

Pranohen dhe persona qe vijne me ose pa ekip.

Vendndodhja : Rruga Myslym Shyri prapa Karburant Kastrati.
Mund te na kontaktoni ne adresen: iconalbania@gmail.com ose ne nr e kontaktit: 0682063223

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 15 Jobs
  • Location
  • Rruga/Zona Rr. Myslym Shyri, mbas karburant Alpet
  • Profili Call Center, Marketing